DIETA Wege Standard

 

– bez mięsa
– bez ryb
– dieta zwiera nabiał

Niesamowite potrawy i
zbilansowane posiłki.

Dieta dostępna w kalorycznościach:

 • 1150

  kcal
 • 1350

  kcal
 • 1500

  kcal
 • 1750

  kcal
 • 1900

  kcal
 • 2150

  kcal
 • 2350

  kcal

Dieta wegetariańska w cateringu dietetycznym obejmuje eliminację mięsa, ryb i owoców morza. Dozwolone są jednak produkty mleczne oraz jajka.

Na zamówienie tego wariantu decydują się osoby, które pragną zmniejszyć ilość spożywanych produktów odzwierzęcych, nie lubią mięsa i ryb, albo chciałyby zacząć odżywiać się bardziej roślinnie.

Niekiedy jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy mają alergię na ryby lub czują się ociężale po zjedzeniu potraw mięsnych.

Twój organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje wielu składników odżywczych. Każda dobrze zbilansowana dieta musi mieć odpowiedni stosunek białka, tłuszczu i węglowodanów, a także składników mineralnych, witamin i wody.

Dieta wegetariańska mimo rezygnacji z mięsa, pozwala na pokrycie dziennego zapotrzebowania na wszystkie składniki odżywcze. Zdaniem wielu specjalistów zmniejsza również ryzyko występowania chorób związanych z niezdrowym trybem życia.

Prawidłowo skomponowana dieta wegetariańska nie zawiera niezdrowych tłuszczów, posiłki wegetariańskie mogą być bogate w witaminę D i C, błonnik, kwas foliowy, magnez, potas oraz karotenoidy i flawonoidy. Osoby będące na diecie wegetariańskiej nie mają więc zazwyczaj problemów z cholesterolem i wysokim ciśnieniem.

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń.

 

TARG powstał z myślą o osobach, dla których zdrowe żywienie, jakość składników jest niezmiernie ważna, które same nie mają czasu codziennie przygotowywać nowych posiłków, z myślą o osobach, które chcą poznawać nowe smaki, nie jedzą mięsa lub dzięki diecie chcą je ograniczyć, i wreszcie, które dbają o środowisko naturalne.

Diety
O Nas
Menu
Dostawa
Kontakt
Zamów
Panel klienta
Copyright © 2024Wild Cat Inc. All Rights Reserved.