DIETA DASH z niskimi IG

 

– bez mięsa
– dieta zawiera ryby
– dieta zwiera nabiał

Niesamowite potrawy i
zbilansowane posiłki.

Dieta dostępna w kalorycznościach:

 • 1150

  kcal
 • 1350

  kcal
 • 1500

  kcal
 • 1750

  kcal
 • 1900

  kcal
 • 2150

  kcal
 • 2350

  kcal
Kontrola ciśnienia krwi:

Dieta została opracowana pierwotnie jako sposób na kontrolę wysokiego ciśnienia krwi. Jej głównym celem jest redukcja soli w diecie, co przyczynia się do obniżenia ciśnienia krwi. Dla osób z nadciśnieniem lub ryzykiem jego rozwoju, może pomóc w utrzymaniu zdrowego ciśnienia krwi.

Zrównoważona i bogata w składniki odżywcze:

Promuje spożywanie różnorodnych składników odżywczych, takich jak owoce, warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe, białko roślinne, orzechy i nasiona, a także umiarkowane ilości nabiału. Dzięki temu dostarcza organizmowi niezbędnych witamin, minerałów i błonnika.

Redukcja ryzyka chorób sercowo-naczyniowych:

Dieta jest związana z redukcją ryzyka rozwoju chorób sercowo-naczyniowych, w tym chorób wieńcowych. Ograniczenie spożycia tłuszczów nasyconych i cholesterolu, typowe dla tej diety, pomaga w utrzymaniu zdrowego serca.

Dla kogo jest ta dieta?

Dietę DASH uważaną za najzdrowszą dietę na świecie połączyliśmy z niskim indeksem glikemicznym tworząc tandem idealny, który świetnie sprawdzi się nie tylko u osób dbających o swoje serce, lecz również u osób z insulinoopornością i cukrzycą .

A co z utratą wagi?

Chociaż głównym celem tej diety nie jest odchudzanie, wiele osób zauważa, że automatycznie traci na wadze, gdy przestawia się na ten sposób żywienia. Zdrowe i zbilansowane posiłki pomagają w utracie wagi lub jej utrzymaniu.

Dieta DASH jest często rekomendowana przez specjalistów ds. żywienia i kardiologów jako sposób na poprawę zdrowia serca i ogólnego stanu zdrowia.

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń.

 

TARG powstał z myślą o osobach, dla których zdrowe żywienie, jakość składników jest niezmiernie ważna, które same nie mają czasu codziennie przygotowywać nowych posiłków, z myślą o osobach, które chcą poznawać nowe smaki, nie jedzą mięsa lub dzięki diecie chcą je ograniczyć, i wreszcie, które dbają o środowisko naturalne.

Diety
O Nas
Menu
Dostawa
Kontakt
Zamów
Panel klienta
Copyright © 2024Wild Cat Inc. All Rights Reserved.